Album 2018/2019

Du kan stega igenom månadens bildspel och läsa tillhörande texter genom att klicka på första bilden.

Januari 2019 Huay Yang - skola och förskola

Samarbetsövning ¤ Idrott ¤ Massagesaga ¤ Förskoleklassen ¤ Förskolan ¤ Rastaktiviteter ¤ Lilla Aktuellt ¤ Skolarbete ¤ Storsamling

December 2018 Huay Yang - skola och förskola

Yoga ¤ Havstema ¤ Julgransplundring ¤ Avtackning ¤ Rast ¤ Skolarbete ¤ Förskolan ¤ Storsamling ¤ Massagesaga ¤ Rast ¤ Idrott ¤ Strandlek ¤ Snäcksortering ¤ Lässtund ¤ Havsprojekt ¤ Lego ¤ Lucia Advent ¤ Rastaktiviteter ¤ Idrott ¤ Rast ¤ RAR ¤ Tempelbesök ¤ Julförberedelser ¤ Samspel ¤ Sångsamling ¤ Storsamling ¤

November 2018 Huay Yang - skola och förskola

Skolarbete ¤ Tempelbesök ¤ Penselmassage ¤ Idrott ¤ Förskolan ¤ Storsamling ¤ Massagesaga ¤ Skolarbete ¤Lilla aktuellt ¤ Samarbetsövning ¤ Rast ¤ Läsning ¤ Rast ¤ Matematik ¤ Skapande ¤ Grodbesök ¤ Poolbad ¤ Insektsbesök ¤ Kratongtillverkning ¤ Skor ¤ Morgonsamling ¤ Lunch ¤ Idrott ¤ Kulbana ¤ Sångstund ¤ Skolarbete ¤ Idrott ¤ Amöba leken ¤