Album 2018/2019

Du kan stega igenom månadens bildspel och läsa tillhörande texter genom att klicka på första bilden.

November 2018 Phuket - skola

¤ pingis ¤ badminton ¤ bollslalom ¤skaparen ¤ uppvärmning ¤ just dance ¤ just dance 2 ¤ avslappning ¤ föreberedelser ¤ hur? ¤ trampa vatten ¤ gemenskap ¤ matkö ¤ smakövning ¤ usch ¤ spott ¤ Krya på dig ¤ tack ¤ lilla aktuellt ¤ sandlek ¤ vilket djur? ¤ sköldpadda ¤ plaståtervinning ¤

Oktober 2018 Phuket - skola

¤ FN dagen ¤ fred ¤ omhuldad ¤ eller? ¤ nyfiken ¤ bild ¤ fysträning ¤ pannben ¤ hopp ¤ regn ¤ trött ¤ troll ¤ badminton ¤ frisbee ¤ naturlig dusch ¤ kroppen ¤ rita ¤ rita med munnen ¤ rita med foten ¤ storsamling ¤ alla kan ¤ färdig ¤ tillit ¤ baka ¤ muffins ¤ picknick ¤ porträtt ¤ tillsammans ¤strut ¤ håll i rep ¤ leta ägg ¤ kasta ägg ¤ mindfulness ¤ bild ¤ skapa ¤ grupparbete ¤ Kalle ¤ brevkompisar ¤ yoga ¤ vig ¤ tempelbesök ¤ gåvor ¤ bönestund ¤ folk ¤ promenad ¤ lilla aktuellt ¤ Momo ¤ skapande ¤ bokmärke ¤ rolig gubbe ¤ordlek ¤ puertagun ¤ baka ¤ mortla ¤ sätta deg ¤ fika ¤ tipspromenad ¤ kluring ¤ fikapeng ¤ förberedelse ¤ håll i bollen ¤ hjälp ¤

September 2018 Phuket - skola

¤ monokelstafett ¤ vifta ¤ spring ¤ träna ansiktsmuskler ¤ kräftboll ¤ rita av ¤ titta inte ¤ jag? ¤ Thailands flagga ¤ bild ¤ musik ¤ läshörna ¤ teknik ¤ blinkar ¤ Skapa miljö ¤ Saltdeg ¤ Presentation ¤ Beundra ¤ Harry Potter ¤ Tävling ¤ Alla är med ¤ Rastaktivitet ¤ Kroppen ¤ Skelett ¤ Leta ägg ¤ Skadad ¤ Kasta ägg ¤ Ladda ¤ Spruta ¤ Samarbete ¤ Löpning ¤ Längdhopp ¤ Sandlek ¤ Fotboll ¤ Kula ¤ Limbo ¤ Skadad ¤ Hjälp ¤ Höstträd ¤ Storsamling ¤ Tipspromenad ¤ Vinnare ¤ Miljö¤ Möbler ¤ Bild ¤ Programmering ¤ Uppvärmning ¤ Hinderbana ¤ Valdag ¤ Partimedlemmar ¤ Fika ¤ Sponsorer ¤ Valbås ¤ Valet är gjort ¤ Valbox ¤ Vilket ord? ¤ Flätan ¤ Löv ¤ Höstträd ¤

Augusti 2018 Phuket - skola

¤ Solsystemet ¤ Bild ¤ Fantasi hand ¤ Vika handdukar ¤ Elefant ¤ Annorlunda längdhopp ¤ Hopp ¤ Viktigt att inte ramla i ¤ Skatten ¤ Under snåriga buskar ¤ Hösten ¤ Hoppbild för första gången ¤ Hoppbild för andra gången ¤ Gruppens hoppbild ¤ Bygga sandslott ¤ Använda skräp ¤ Mitt sandslott ¤ Vinst ¤ Så här vill jag ha det ¤ Vänta på varandra ¤ Arbetsro är viktigt ¤ Storsamling med hands up ¤ Vem är äldst? ¤ Orientering ¤ Samarbete ¤ Nudda inte golvet ¤ Har alla klarat det? ¤ Det här har vi jobbat med ¤