Album 2018/2019

Du kan stega igenom månadens bildspel och läsa tillhörande texter genom att klicka på första bilden.

September 2018 Phuket - skola

¤ Samarbete ¤ Löpning ¤ Längdhopp ¤ Sandlek ¤ Fotboll ¤ Kula ¤ Limbo ¤ Skadad ¤ Hjälp ¤ Höstträd ¤ Storsamling ¤ Tipspromenad ¤ Vinnare ¤ Miljö¤ Möbler ¤ Bild ¤ Programmering ¤ Uppvärmning ¤ Hinderbana ¤ Valdag ¤ Partimedlemmar ¤ Fika ¤ Sponsorer ¤ Valbås ¤ Valet är gjort ¤ Valbox ¤ Vilket ord? ¤ Flätan ¤ Löv ¤ Höstträd ¤

Augusti 2018 Phuket - skola

¤ Solsystemet ¤ Bild ¤ Fantasi hand ¤ Vika handdukar ¤ Elefant ¤ Annorlunda längdhopp ¤ Hopp ¤ Viktigt att inte ramla i ¤ Skatten ¤ Under snåriga buskar ¤ Hösten ¤ Hoppbild för första gången ¤ Hoppbild för andra gången ¤ Gruppens hoppbild ¤ Bygga sandslott ¤ Använda skräp ¤ Mitt sandslott ¤ Vinst ¤ Så här vill jag ha det ¤ Vänta på varandra ¤ Arbetsro är viktigt ¤ Storsamling med hands up ¤ Vem är äldst? ¤ Orientering ¤ Samarbete ¤ Nudda inte golvet ¤ Har alla klarat det? ¤ Det här har vi jobbat med ¤